Paczki i przesyłki kurierskie - Łódź

Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kurier Łódź - oferowane usługi

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług:

przesyłki ekspresowe,

przesyłki kopertowe,

paczki priorytetowe,

przesyłki wielkogabarytowe.

Musimy poinformować, iż usługa doręczeń sameday aktualnie jest niedostępna.

Co możesz zyskać wysyłając przesyłkę z GlobKurier?

Kurier Łódź jest w stanie za pomocą firm takich jak FedEx, DHL, UPS zrealizować doręczenia terminowe zarówno na terenie Łodzi, pobliskich miastach jak i na terenie całego kraju.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki lokalne Łódź

Łódź to stolica województwa Łódzkiego – ważny ośrodek kulturowy, akademicki oraz gospodarczy. Ciągle powstające wieżowce, jeden z większych w Polsce dworców kolejowych, liczne centra handlowe, nieprzerwanie organizowane spotkania oraz dogodna lokalizacja na mapie Polski – bezpośrednie połączenie z Warszawą, Krakowem, Poznaniem, Katowicami. Łódź leży na trasie głównych szlaków krajowych i międzynarodowych – zarówno drogowych, jak i kolejowych. Pozytywnie na odbiór Łodzi wpływa bogactwo kulturowe miasta oraz długoterminowe plany rozwoju miejscowości.

Sprawia to, że fraza „kurier Łódź” staje popularniejsza każdego dnia oraz jest ciągle rosnący popyt na przesyłki kurierskie na terenie Łodzi oraz okolicy.

Przesyłki krajowe do Łodzi

Jak nadać przesyłkę?

Zachęcamy do skorzystania z opcji Szybka wycena na naszej stronie internetowej – należy potem określić wymiary przesyłki. System wygeneruje dla Ciebie najlepsze opcje wysyłki taniej przesyłki kurierskiej do Łodzi. Oszczędzisz z pomocą naszych usług kurierskich czas i pieniądze. GlobKurier współpracuje z najlepszymi przewoźnikami, dzięki czemu masz gwarancję bezpiecznego dostarczenia przesyłki.

Aby Twoja przesyłka dotarła do odbiorcy upewnij się, czy wpisałeś prawidłowe dane. Jeśli masz wątpliwości dotyczące kodu pocztowego w danym rejonie możesz to sprawdzić, za pomocą wyszukiwarki kodów pocztowych.

Należy zadbać o dobrej jakości karton, najlepiej, jeśli nie był wcześniej używany. Przesyłka powinna być odpowiednio opisana, karton powinien być nienaruszony, samą przesyłkę należy odpowiednio zabezpieczyć, aby uniknąć uszkodzenia paczki podczas transportu. Ponadto prosimy mieć na uwadze, aby przedmioty w środku opakowania nie przemieszczały się, stosując wypełniacze, np. styropianowe. Na koniec proponujemy owinąć paczkę mocną taśmą klejącą.
Prosimy pamiętać o prawidłowym zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki, aby zapobiec jej uszkodzeniu podczas transportu.

Jeśli masz wątpliwości możesz sprawdzić, czy właściwie zapakowałeś przesyłkę odwiedź naszego bloga: Jak zapakować paczkę w 7 krokach?

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 5 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
ZOSTAW SWOJE DANE A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE