Paczki i przesyłki kurierskie - Kraków

Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kurier Kraków - kurier województwo małopolskie

 Z GlobKurier.pl wyślesz paczkę z Krakowa w każde miejsce w Polsce i za granicę. Skorzystaj z porównywarki cen – wysyłaj przesyłki kurierskie taniej!

Chcesz pilnie wysłać przesyłkę kurierską w obrębie województwa małopolskiego? W GlobKurier.pl oferujemy szybkie i wygodne nadawanie przesyłek. Na naszej platformie jednym kliknięciem sprawdzisz ceny ponad 50 dostawców. 

Dostępne usługi kurierskie w województwie zachodniopomorskim:

przesyłki ekspresowe

przesyłki kopertowe,

przesyłki wielkogabarytowe

przesyłki priorytetowe

przesyłki paletowe

Niestety, przesyłki sameday obecnie zostały wyłączone z oferty. 

Kurier Kraków jest w stanie za pomocą firm takich jak FedEx, DHL, UPS jest w stanie zrealizować doręczenia terminowe zarówno na terenie Szczecina jak i na terenie całego kraju. Kurier w Kraków jest zobowiązany dostarczyć przesyłkę do Krakowa oraz okolic w wyznaczonym terminie.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki Kraków

Kraków do 1795 roku stolica Polski, obecnie siedziba władz województwa małopolskiego. Ponad 770 tys mieszkańców sprawia, że Kraków jest drugim miastem w Polsce, po względem ilości mieszkańców, taką samą pozycję zajmuję dzięki powierzchni 326,85 km². Dodatkowo Kraków zaraz po Warszawie stanowi raków jest największy rynek biurowy. Miasto pełni także funkcje centrum administracyjnego, kulturalnego, edukacyjnego, naukowego, gospodarczego, usługowego i turystycznego. Nie można także zapomnieć o drugim co do liczby obsługiwanych pasażerów rocznie porcie lotniczym Balice, mieszczącym się w pobliżu Krakowa.

Kraków to największe i najbardziej znane miasto w województwie małopolskim. Kraków jest częstym miejscem docelowym studentów ze względu na wysoki poziom akademicki oraz dużą liczbę miejsc pracy, jest w Krakowie też jeden z większych w Polsce dworców kolejowych, bezpośrednie połączenie z Warszawą, Katowicami, Poznaniem.

U nas masz możliwość wysyłania paczek z i do Krakowa, gdziekolwiek chcesz, nie tylko w obrębie, miasta czy województwa, ale także całego kraju. 

Paczki i przesyłki krajowe do Krakowa

Jak nadać przesyłkę?

Nadanie przesyłki do Polski dzięki GlobKurier.pl jest niezwykle proste. Na naszej stronie internetowej skorzystaj z opcji Szybkiej Wyceny, po czym określ wymiary przesyłki. System wygeneruje dla Ciebie najlepsze opcje wysyłki taniej przesyłki kurierskiej do Polski. Oszczędzasz czas i pieniądze, dzięki prostym rozwiązaniom. GlobKurier współpracuje z najlepszymi przewoźnikami, dzięki czemu masz gwarancję bezpiecznego dostarczenia przesyłki do Szczecina.
 
Aby Twoja przesyłka dotarła do odbiorcy upewnij się, czy wpisałeś prawidłowe dane. Jeśli masz wątpliwości dotyczące kodu pocztowego w danym rejonie możesz to sprawdzić, za pomocą wyszukiwarki kodów pocztowych.

Przesyłka lokalna powinna być odpowiednio opisana, karton powinien być nienaruszony, samą przesyłkę należy odpowiednio zabezpieczyć, aby uniknąć uszkodzenia paczki podczas transportu. Ponadto prosimy mieć na uwadze, aby przedmioty w środku opakowania nie przemieszczały się, stosując wypełniacze, np. styropianowe. Prosimy pamiętać o prawidłowym zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki, aby zapobiec jej uszkodzeniu podczas transportu. Należy zadbać o dobrej jakości karton, najlepiej, jeśli nie był wcześniej używany. Na koniec proponujemy owinąć paczkę mocną taśmą klejącą.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 5 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
ZOSTAW SWOJE DANE A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE