Paczki i przesyłki kurierskie - Kraków

Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Kurier Kraków - województwo małopolskie

Kurier Kraków poszukiwany? Z GlobKurier.pl wyślesz paczkę z Krakowa w każde miejsce w Polsce i za granicę. Skorzystaj z porównywarki cen – wysyłaj przesyłki kurierskie taniej!
 
Chcesz pilnie wysłać przesyłkę kurierską w obrębie województwa małopolskiego? Skorzystaj z opcji Lokalnego Kuriera Kraków z dostarczeniem na ten sam dzień. W GlobKurier.pl oferujemy szybkie i wygodne nadawanie przesyłek. Na naszej platformie jednym kliknięciem sprawdzisz ceny ponad 50 dostawców. Lokalne przesyłki kurierskie dostarczamy w ten sam dzień. Potrzebujesz wysłać dokumenty do drugiego oddziału firmy? A może zapomniałeś o urodzinach bliskiej osoby? Skorzystaj z usługi Lokalny Kurier Kraków i przyspiesz swoje działania.

Zamów Lokalnego Kuriera Kraków i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Kraków

Kraków do 1795 roku stolica Polski, obecnie siedziba władz województwa małopolskiego. Ponad 770 tys mieszkańców sprawia, że Kraków jest drugim miastem w Polsce, po względem ilości mieszkańców, taką samą pozycję zajmuję dzięki powierzchni 326,85 km². Dodatkowo Kraków zaraz po Warszawie stanowi raków jest największy rynek biurowy. Miasto pełni także funkcje centrum administracyjnego, kulturalnego, edukacyjnego, naukowego, gospodarczego, usługowego i turystycznego. Nie można także zapomnieć o drugim co do liczby obsługiwanych pasażerów rocznie porcie lotniczym Balice, mieszczącym się w pobliżu Krakowa.

U nas masz możliwość wysyłania paczek z i do Krakowa, gdziekolwiek chcesz, nie tylko w obrębie, miasta czy województwa, ale także całego kraju. 

Paczki i przesyłki krajowe do Krakowa

Jak nadać przesyłkę?

Nadanie przesyłki do Polski dzięki GlobKurier.pl jest niezwykle proste. Na naszej stronie internetowej skorzystaj z opcji szybkiej wyceny, po czym określ wymiary przesyłki. System wygeneruje dla Ciebie najlepsze opcje wysyłki taniej przesyłki kurierskiej do Polski. Oszczędzasz czas i pieniądze, dzięki prostym rozwiązaniom. GlobKurier.pl współpracuje z najlepszymi przewoźnikami, dzięki czemu masz gwarancję bezpiecznego dostarczenia przesyłki.

Jak zapakować paczkę?

Pamiętaj o prawidłowym zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki, aby zapobiec jej uszkodzeniu podczas transportu. Paczki niejednokrotnie muszą przebyć daleką drogę do odbiorcy, dlatego zadbaj o dobrej jakości karton, najlepiej, jeśli nie był wcześniej używany. Jeśli jednak był wcześniej wykorzystany, usuń z jego powierzchni stare etykiety. Ponadto zadbaj, aby przedmioty w środku opakowania nie przemieszczały się, stosując wypełniacze, np. styropianowe. Na koniec owiń paczkę mocną taśmą klejąca.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 40 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
ZOSTAW SWOJE DANE A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

  • ODBIERZ DEDYKOWANY CENNIK NA PRZESYŁKI KURIERSKIE
  • SKORZYSTAJ Z OPCJI DEDYKOWANEGO KONSULTANTA - BEZPŁATNIE
  • SKUTECZNIE ZAOSZCZĘDŹ NA PRZESYŁKACH KURIERSKICH
  • ZMINIMALIZUJ NAKŁAD PRACY O 80%
  • ZARZĄDZAJ WYGODNIE PRZESYŁKAMI W JEDNYM MIEJSCU