Paczki i przesyłki kurierskie - Katowice

Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Kurier Katowice - województwo śląskie

Kurier Katowice poszukiwany? Z GlobKurier.pl nadasz z Katowic paczki i palety nie tylko do Polski ale także za granicę. Sprawdź szybką porównywarkę cen kurierów z Katowic i nie tylko i wysyłaj przesyłki kurierskie jeszcze taniej i szybciej!

 

Chcesz nadać przesyłkę kurierską w obrębie województwa śląskiego z dostarczeniem na ten sam dzień? Dobrze trafiłeś. W GlobKurier.pl oferujemy przesyłki lokalne dla mieszkańców nie tylko Katowic, ale całego Śląska, Zagłębia Dąbrowskiego oraz Krakowskiego. Lokalne przesyłki kurierskie dostarczamy w ten sam dzień. Potrzebujesz wysłać dokumenty do drugiego oddziału firmy? A może zapomniałeś o urodzinach bliskiej osoby? Skorzystaj z usługi Lokalny Kurier Katowice i przyspiesz swoje działania.

Zamów Lokalnego Kuriera Katowice i wyślij paczkę wygodnie i szybko w obrębie województwa. Odbiorca otrzyma ją tego samego dnia.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Katowice

Katowice to stolica województwa Śląskiego, a także siedziba Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Obecnie w Katowicach mieszka ok 300 tys. mieszkańców, co sprawia, że miasto plasuję na 11 miejscu pod względem ludności w kraju. Pod względem powierzchni plasują się na 12 miejscu, mając prawie 165 km². Katowice leżą na trasie głównych szlaków krajowych i międzynarodowych zarówno drogowych, jak i kolejowych. Dodatkowym atutem jest położy niedaleko port lotniczy Katowice – Pyrzowice, stanowiący ważny w skali kraju ośrodek gospodarczy. 

U nas masz możliwość wysyłania paczek z i do Katowic, gdziekolwiek chcesz, nie tylko w obrębie, miasta czy województwa, ale także całego kraju. 

Przesyłki i paczki krajowe - Katowice

Jak nadać przesyłkę?

Nadanie przesyłki do Polski dzięki GlobKurier.pl jest niezwykle proste. Na naszej stronie internetowej skorzystaj z opcji szybkiej wyceny, po czym określ wymiary przesyłki. System wygeneruje dla Ciebie najlepsze opcje wysyłki taniej przesyłki kurierskiej do Polski. Oszczędzasz czas i pieniądze, dzięki prostym rozwiązaniom. GlobKurier.pl współpracuje z najlepszymi przewoźnikami, dzięki czemu masz gwarancję bezpiecznego dostarczenia przesyłki.

Jak zapakować paczkę?

Pamiętaj o prawidłowym zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki, aby zapobiec jej uszkodzeniu podczas transportu. Paczki niejednokrotnie muszą przebyć daleką drogę do odbiorcy, dlatego zadbaj o dobrej jakości karton, najlepiej, jeśli nie był wcześniej używany. Jeśli jednak był wcześniej wykorzystany, usuń z jego powierzchni stare etykiety. Ponadto zadbaj, aby przedmioty w środku opakowania nie przemieszczały się, stosując wypełniacze, np. styropianowe. Na koniec owiń paczkę mocną taśmą klejąca.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 40 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
ZOSTAW SWOJE DANE A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

  • ODBIERZ DEDYKOWANY CENNIK NA PRZESYŁKI KURIERSKIE
  • SKORZYSTAJ Z OPCJI DEDYKOWANEGO KONSULTANTA - BEZPŁATNIE
  • SKUTECZNIE ZAOSZCZĘDŹ NA PRZESYŁKACH KURIERSKICH
  • ZMINIMALIZUJ NAKŁAD PRACY O 80%
  • ZARZĄDZAJ WYGODNIE PRZESYŁKAMI W JEDNYM MIEJSCU