Cennik przesyłek kurierskich - InPost

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Dla firm
Klient indywidualny
TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO
Koperta DOX1 kg11,77 zł
Paczka do1 kg11,77 zł
3 kg12,50 zł
5 kg12,52 zł
10 kg13,14 zł
15 kg14,29 zł
20 kg14,84 zł
25 kg15,32 zł
30 kg15,84 zł
*ceny netto z opłatą paliwową /stawki uwzględniają opłatę za podjazd kuriera 3,60 zł (przy stałych cennikach opłata nie występuje)
POBRANIE
Płatność kartą za pobranie od3,99 zł
Pobranie COD 7 dni5,99 zł
Pobranie COD 14 dni3,50 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)0,99 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)0,99 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Opłata za element niestandardowy do 30kg19,50 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od 0,99 zł

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

InPost Kurier

InPost to czołowy niezależny operator logistyczny, który przoduje wśród polskich firm. Może pochwalić się imponującym zapleczem technologicznym, dzięki czemu sprawnie świadczy usługi na ternie Polski. Oferta usług kurierskich kierowana jest głównie do sektora e-commerce, ale też przygotowana pod potrzeby firm i indywidualnych klientów.

 


Kurier InPost

Podstawowa usługa kurierska z pakietu usług InPost. Ta oferta adresowana jest głównie do osób indywidualnych, które doceniają standardy proponowane przez InPost. Osoby zainteresowane wieczorną dostawą przesyłek poniżej 50kg z pewnością zainteresuje propozycja cenowa InPost. W obszarze międzynarodowym w standardzie można wysłać przesyłkę do 25 kg o standardowych wymiarach. Każde przesyłki powyżej norm wymienionych w specyfikacji zostaną obarczone dodatkową opłatą za usługę Paleta Standard. Przesyłki odbierane są od klientów przez 5 dni w tygodniu do godziny 17:00. W ramach tego pakietu kurier podejmuje 2 próby doręczenia przesyłki. W niektórych przypadkach, jeśli odbiorca wyrazi na to zgodę paczki transportowane są do pobliskich Punktów Obsługi Klienta, skąd odbiorca może odebrać swoją paczkę. InPost wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, oferuje możliwość przekierowania przesyłek także do Paczkomatów.

Paczkomaty InPost

Ciesząca się olbrzymią popularnością sieć maszyn, które pozwalają na samodzielny odbiór i nadanie paczki. Usytuowane w dogodnych lokalizacyjnie miejscach urządzenia funkcjonują w trybie non stop. Są w stanie odpowiedzieć na wezwanie użytkownika o każdej porze. Klient potrzebuje jedynie numeru telefonu i kodu PIN, który zostaje przesłany SMS-em. Odbiór paczki trwa chwilę, cały proces jest bardzo prosty. Klienci doceniają też niską cenę i swobodę jaką ofiaruje im możliwość korzystania z paczkomatu.
Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek. Maszyny są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Usługa ta łączą niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy, a także wygodą i swobodą odbioru dla klienta.

Zwroty

Usługa proponowana przez InPost, dzięki której nadawca, najczęściej przedstawiciel branży e-commerce może oferować darmowy zwrot. Na takiej polityce obsługi zwrotów wiele sklepów zbudowało trudną do przebicia przewagę konkurencyjną. Usługa cieszy się ogromnym powiedzeniem i napędza rozwój sklepów internetowych.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem InPost.