Cennik przesyłek kurierskich DPD

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Dla firm
Klient indywidualny
TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO
Koperta DOX0,5 kg11,10 zł
1 kg11,15 zł
Paczka do1 kg11,35 zł
3 kg11,90 zł
5 kg12,00 zł
10 kg12,60 zł
20 kg13,50 zł
30 kg14,00 zł
Paleta EUROdo 300 kg 120,00 zł
od 301 do 500 kg 135,00 zł
od 501 do 700 kg 175,00 zł
*ceny netto bez opłaty paliwowej
POBRANIE
Pobranie COD 7 dni4,99 zł
Pobranie COD 14 dni3,99 zł
Pobranie COD 21 dni 3,59 zł
Pobranie COD 30 dni od 0,99 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Element niestandardowy27 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,50 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,50 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od 0,90 zł

Przypominamy, że w przypadku nieobecności odbiorcy kurier może naliczyć dopłatę za pusty podjazd w wysokości 14,29 zł/netto.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

kurier DPD

DPD firma z długą tradycją, która funkcjonuje na rynku od 1991 roku, dziś swoją ofertę kieruje do szerokiego grona odbiorców, zarówno klientów biznesowych, jak i działalność. DPD rozpoczęło swoją działalność na rynku od firmy Masterlink Express z 100% polskim kapitałem. 7 lat później została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. Zmiana wpłynęła na dynamiczny rozwój spółki. Świadczone usługi zostały poszerzone, a w 2002 roku spółka rozszerzyła swoją działalność o dostęp do sieci kurierskiej obsługującej 30 europejskich państw. Przejęcie Air Cargo Poland pozwoliło na rozszerzenie usług o spedycję lotniczą, morską i drogową i wpłynęło na umocnienie pozycji firmy w branży.

Terminale DPD

W ramach usług DPD przesyłkę zamówioną przez GlobKurier.pl można nadać w terminalu. Terminale znajdują się z reguły w większych Polskich miastach i stanowią jedne z głównych magazynów. Jeśli chcesz skorzystać z takiej możliwości wystarczy, że podczas uzupełnienia formularza zamówienia zaznaczysz taką opcję. Paczkę możesz nadać o dowolnej porze w godzinach pracy punktu. Poniżej znajdziesz listę adresów terminali DPD, w który możesz nadać paczkę.

Skorzystaj z oferty DPD w GlobKurier.pl

Przeniesienie sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz działalności wielu przedsiębiorstw do branży e-commerce, a także intensywne migracje ludności, z jakimi mieliśmy do czynienia w ostatnich latach, przełożyły się na większe zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Konieczność przesyłania towarów na znaczne odległości z uwzględnieniem ich zróżnicowanych gabarytów, kształtów oraz podatności na uszkodzenia wymaga świadczenia usług na najwyższym poziomie, które zagwarantują satysfakcję klienta.

Usługi krajowe oferowane przez DPD

Przewoźnikiem, który może to zagwarantować, jest obecny na rynku od wielu lat kurier DPD. Umożliwia nadanie przesyłki w terminalach największych polskich miast. Oferuje możliwość jednodniowego doręczenia w ramach standardowych, świadczonych przez siebie usług. Podejmuje dwie próby doręczenie przesyłki i oferuje szereg usług dodatkowych. Dużym udogodnieniem jest możliwość śledzenia przesyłki na stronie internetowej na każdym etapie jej podróży.

Usługi międzynarodowe oferowane przez DPD

Kurier DPD oferuje też szybką i skuteczną przesyłkę międzynarodową aż do 190 różnych krajów na całym świecie. Możesz nadać paczkę do Austrii, Hiszpanii, Irlandii i wielu innych państw na naszym globie. W tym przypadku cennik DPD jest uzależniony nie tylko od wagi i wielkości paczki, ale również od docelowego miejsca podróży. Przewoźnik poza standardowymi przesyłkami o maksymalnej wadze do 31,5 kg oraz długości najdłuższego boku mierzącego do 175 cm za dodatkową opłatą oferuje też usługę transportu międzynarodowego przesyłek niestandardowych. W ten sposób może być przesyłana elektronika, sprzęt AGD, artykuły motoryzacyjne i wiele innych produktów.

Jak zamówić kuriera DPD bez wychodzenia z domu za pomocą GlobKurier.pl?

Nadanie przesyłki jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Można to zrobić prosto i skutecznie bez wychodzenia z domu. Wystarczy skorzystać ze strony GlobKurier.pl i wypełnić dostępny na niej formularz. Należy na nim określić miejsce nadania i odbioru paczki, a także jej wymiary i wagę. Dodatkowo można określić szybkość nadania, wybierając jedną z opcji: standardowe, szybkie lub bardzo szybkie. W miejscu wskazującym na sposób nadania należy wybrać: podjazd kuriera. Po wypełnieniu formularza otrzymasz wycenę online zamówionej usługi. Możliwość nadania przesyłki bez wychodzenia z domu pozwala oszczędzać czas i stanowi duże udogodnienie dla firm.

Cennik DPD

Kurier DPD oferuje konkurencyjne ceny transportu przesyłek krajowych i zagranicznych. Koszt wysyłki uzależniony jest od kilku czynników. Na cenę usługi wpływa między innymi docelowe miejsce dostawy. Przesyłki krajowe są tańsze od międzynarodowych. W przypadku tych drugich znaczenie ma kraj, do którego zaadresowano paczkę. Istotne są również wymiary paczek, ich waga, a także to, czy zamawiający zdecydował się na usługi dodatkowe. Warto pamiętać, że kurier DPD w cenie usługi transportu międzynarodowego oferuje ubezpieczenie do kwoty 50000 zł.

Kurier DPD taniej niż myślisz!

Usługi świadczone przez DPD to wygoda, skuteczność i szybkość za przystępną cenę. Konkurencyjnie przedstawia się zarówno oferta dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zamawiając kuriera DPD przez stronę GlobKurier.pl, zyskujesz możliwość nadania przesyłki do dowolnego miejsca w Polsce oraz do ponad 190 krajów na całym świecie. Co więcej, możesz to zrobić bez wychodzenia z domu, a przesyłki krajowe dotrą do adresata w ciągu jednego dnia.