Transport lotniczy

Wraz z dynamicznym rozwojem swojej firmy postanowiłeś znacznie poszerzyć obszar dostarczania własnych towarów. Twoim celem są największe centra biznesowe zlokalizowane na całym świecie? Zastanawiasz w jaki sposób dostarczyć przesyłki do zagranicznych klientów? Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług tzw. międzynarodowej poczty samolotowej, czyli transportu lotniczego.

 

transport lotniczy

GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Czym jest transport lotniczy?

Usługa ta odnosi się przewożenia drogą powietrzną towarów oraz osób. Obecnie to jeden z najnowocześniejszych sposobów dostarczania przesyłek do klientów zagranicznych, nie tylko z krajów Europy, ale także i innych dalekich państw. Transport lotniczy w dalszym ciągu rozwija się by móc zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.
To co wyróżnia transport lotniczy to zdecydowanie krótszy czas realizacji zamówienia (dostarczenia przesyłki) oraz wysoki poziom bezpieczeństwa nadanych przesyłek.

Cechy transportu lotniczego

Wyżej zostało wspomniane, że transport lotniczy to przede wszystkim znacznie krótszy czas dostawy przesyłki lub osób do miejsca docelowego niż miało by to miejsce w przypadku transportu drogowego. Kolejną cechą – zaletą jest wysokie bezpieczeństwo przewożenia nadanych ładunków, które mogą posiadać zarówno niewielkie rozmiary i wagę bądź wręcz przeciwnie – paczki nadawane „pocztą samolotową” zazwyczaj są ciężkie i duże.

Głównymi środkami transportu lotniczego są oczywiście samoloty, które ze względu na przeznaczenie podzielić możemy na – samoloty towarowe, samoloty pasażerskie, samoloty wojskowe oraz samoloty osobowe. Jeżeli chodzi o transport lotniczy kurierski, zajmujący się przewozem towarów środkiem transportu będą samoloty towarowe.

Transport lotniczy kurierski

 

Usługa ta polega na przewozie towarów przez wybraną firmę kurierską drogą powietrzną, w cieszącym się coraz większą popularnością systemie Door to Door/ Door to Airport.

Na skorzystanie z oferty transportu lotniczego zdecydować powinny się zwłaszcza duże firmy oraz przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją oraz dystrybucją wytworzonych towarów do odlegle położonych miast takich jak np. Meksyk. Fracht lotniczy jest rewelacyjnym rozwiązaniem w przypadku przewożenia sporej ilości przesyłek o dużej wadze – palety, kartony a nawet skrzynie.
Coraz więcej firm zajmuje się spedycją lotniczą, czyli usługami transportowania przesyłek drogą powietrzną od momentu odebrania ich od nadawcy do czasu dostarczenia do adresata.

Logistyka lotnicza to dziedzina, która w dalszym ciągu się rozwija, udoskonalając dotychczas zdobytą wiedzę oraz doświadczenie. W dzisiejszych czasach przesyłki lotnicze obecne są jedną z podstawowych rodzajów transportów zakupionych towarów. Nadanie przesyłki lotniczej poprzez profesjonalną firmę logistyczną wiąże się ze zmniejszeniem kosztów oraz ograniczeniem formalności do zbędnego minimum. Niestety tylko nieliczne firmy oferują usługę „poczty samolotowej”. Jak zatem znaleźć taniego przewoźnika?

 

oferta dla firm

 

Nowa oferta GlobKurier.pl

Jeżeli rozważasz skorzystanie z usług transportu lotniczego koniecznie zapoznaj się z nową ofertą! W sytuacji, kiedy wiesz już, gdzie w najbliższych miesiącach dostarczane mają zostać Twoje towary – do Nowego Jorku, Meksyku, Hong Kongu, Bngkoku, Toronto lub innej stolicy będącej centrum biznesowym to zachęcamy Cię do sprawdzenia oferty frachtu lotniczego.  GlobKurier.pl to jedyna w całej Polsce firma logistyczna obsługująca szybki i najtańszy transport lotniczy przesyłek cięższych o wadze od 100-500 kg, w usłudze Door to Door, potocznie nazywanej “od drzwi do drzwi oraz / Door to Airport! Oferta ta dedykowana jest w szczególności producentom i przedsiębiorcom zajmującym się sprzedażą samochodów i części samochodowych, odzieżą oraz obuwiem, sprzętami elektronicznymi a także branży energetycznej.

Odróżniamy się tym od konkurencji, że cechuje nas szybkość działania. Ogólną wycenę paczki nadanej transportem lotniczym otrzymasz już po kilku minutach, a po zatwierdzeniu wybranej oferty oraz uwzględnieniu usługi HWL przesyłka natychmiast zostanie odebrana przez kuriera i wyruszy w długą podróż. Od dzisiaj nie będziesz musiał dostarczać przesyłek bezpośrednio na lotnisko, firma zrobi to za Ciebie!

Samodzielne przygotowanie wyceny nadania przesyłki to nie lada wyzwanie a to z tego względu, iż fracht lotniczy tak samo jak fracht drogowy cechuje się zmiennym cennikiem opłat celnych oraz innych opłat lotniskowych. Mając pod ręką gotowy cennik destynacji, linie lotnicze oraz zakres przedziałów wagowych łatwiej będzie Ci dokonać ostatecznego wyboru co przyspieszy realizację zlecenia a tym samym dostarczenie towarów do wybranego miejsca docelowego. GlobKurier.pl pochwalić może się także niezwykle atrakcyjnymi cenami, koszty frachtu lotniczego są najniższe na całym polskim rynku logistycznym.

Odwiedź stronę GlobKurier.pl, wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, skorzystaj z porównywarki cen, zapoznaj się z przykładowym kosztorysem a następnie wybierz ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

oferta fla firm


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe.

Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy.

Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl