Spedycja lotnicza towarów i paczek

Transport lotniczy to obecnie jedna z najpopularniejszych a zarazem najbezpieczniejszych opcji dostaw przesyłek do odbiorców zagranicznych z całego świata. Wysoki zasięg oraz szybki czas przewozu to główne zalety spedycji lotniczej. Czym jest spedycja lotnicza? Kto powinien wybrać ten rodzaj transportu przesyłek? 

spedycja lotnicza towarów i paczek

GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Spedycja lotnicza – dla jakich klientów?

Samo znaczenie słowa spedycja odnosi się do zagwarantowania zleceniodawcy transportu jego towarów, począwszy od jego zabrania od nadawcy po dostarczenie do klienta. Niekiedy dochodzą do tego usługi dodatkowe takie jak pakowanie, przepakowywanie, magazynowanie, oklejanie, etykietowanie itp. Wszystko zależy od naszych osobistych potrzeb.

Spedycja lotnicza jak sama nazwa wskazuje zajmuje się lotniczym transportem towarowym. Ten rodzaj spedycji powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy w niedługim czasie chcą dostarczyć swoje towary do zagranicznych odbiorców, zlokalizowanych w krajach Europy i nie tylko. Obecnie polskie firmy coraz częściej zajmują się dystrybucją towarów na skalę światową – Tokio, Nowy Jork, Meksyk to tylko kilka z dużej grupy popularnych centrów biznesowych.

Poszukiwania właściwego i odpowiedzialnego a przede wszystkim taniego przewoźnika lotniczego wbrew pozorom nie są łatwym zadaniem, zwłaszcza dla przedsiębiorcy, który dopiero co wprowadził usługę przesyłek lotniczych do swojej oferty. W trudnych sytuacjach warto jest skontaktować się z firmą logistyczną posiadającą w ofercie usługę spedycji lotniczej.

nadaj paczke

Fracht lotniczy – jakie są koszty?

Transport lotniczy towarów w Polsce stał się w ostatnich czasach niezwykle popularny. Przesyłki o dużych gabarytach bezpiecznie dostarczane są w odległe zakątki świata i to w niedługim czasie, przez to też właśnie pozyskał on aż tylu zwolenników. Cennik frachtu lotniczego może zaskoczyć, bowiem pod uwagę w tym wypadku należy wziąć nie tylko ilość i wagę nadawanych przesyłek, ale także dodatkowe koszty związane z opłatami celnymi oraz lotniskowymi.

Ceny frachtu lotniczego są zróżnicowane, dlatego też zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta, który przygotuje dedykowaną wycenę. Sprawdź i oszacuj przypuszczalny koszt transportu lotniczego np. palet. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję porównaj oferty kilku firm by wybrać te najkorzystniejszą dla własnej kieszeni.

W Polsce ulokowane są porty lotnicze, z których nadawane są przesyłki, a znajdują się one w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu oraz Gdańsku. Jako klient nie musisz się martwić o dostarczenie towarów na lotnisko, korzystając z usługi transportu lotniczego cargo lub transportu lotniczego kurierskiego zapewniasz sobie wygodę i komfort bowiem dostarczeniem towarów do jednego z wymienionych portów zajmie się wynajęty przewoźnik bądź firma spedytorska.

W sytuacji, kiedy wiesz już, gdzie w najbliższych miesiącach dostarczane mają zostać Twoje towary – do Nowego Jorku, Meksyku, Hong Kongu, Bangkoku, Toronto lub innej stolicy będącej centrum biznesowym to zachęcamy Cię do sprawdzenia oferty frachtu lotniczego.

GlobKurier.pl to jedyna w całej Polsce firma logistyczna, zajmująca się spedycją lotniczą, obsługująca szybki i najtańszy transport lotniczy przesyłek cięższych o wadze od 100-500 kg, w usłudze Door to Door, potocznie nazywanej “od drzwi do drzwi oraz / Door to Airport! Oferta ta dedykowana jest w szczególności producentom i przedsiębiorcom zajmującym się sprzedażą samochodów i części samochodowych, odzieżą oraz obuwiem, sprzętami elektronicznymi a także branży energetycznej.

Firma GlobKurier.pl w porównaniu do konkurencji charakteryzuje się szybkością działania, ogólną wycenę paczki nadanej transportem lotniczym otrzymasz już po kilku minutach a po zatwierdzeniu wybranej oferty oraz uwzględnieniu usługi HWL przesyłka natychmiast zostanie odebrana przez kuriera i wyruszy w długą podróż. Od dzisiaj nie będziesz musiał dostarczać przesyłek bezpośrednio na lotnisko, firma zrobi to za Ciebie!

Samodzielne przygotowanie wyceny nadania przesyłki to nie lada wyzwanie a to z tego względu, iż fracht lotniczy tak samo jak fracht drogowy cechuje się zmiennym cennikiem opłat celnych oraz innych opłat lotniskowych. Mając pod ręką gotowy cennik destynacji, linie lotnicze oraz zakres przedziałów wagowych łatwiej będzie Ci dokonać ostatecznego wyboru co przyspieszy realizację zlecenia a tym samym dostarczenie towarów do wybranego miejsca docelowego. GlobKurier.pl pochwalić może się także niezwykle atrakcyjnymi cenami, koszty frachtu lotniczego są najniższe na całym polskim rynku logistycznym.

Odwiedź stronę GlobKurier.pl, wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, skorzystaj z porównywarki cen, zapoznaj się z przykładowym kosztorysem a następnie wybierz ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

 


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl