Blog

O nas

Kim jesteśmy – GlobKurier.pl

 
Zamawiając usługi kurierskie z GlobKurier.pl, oszczędzasz, wybierając najlepszą i najtańszą opcję transportu Twojej przesyłki. Nasz zespół tworzą zaangażowani ludzie, których pasją jest logistyka i transport. Codziennie zajmujemy się pomocą klientom indywidualną oraz firmą parającym się handlem standardowym i internetowym

Poznaj nas

Od 10 lat profesjonalnie zajmujemy się świadczeniem usług kurierskich. Transportujemy przesyłki na terenie kraju, jak i do ponad 190 krajów na całym świecie. Ponadto posiadamy integracje z 15 platformami sprzedażowymi, dzięki czemu pozwalamy naszym klientom na całkowite zautomatyzowanie procesów logistycznych. Gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo i pewność dostawy w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jako specjaliści w dziedzinie logistyki krajowej i międzynarodowej. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci nadać dokładnie to, czego potrzebujesz.
 
 

GRUPA DECYZYJNA 

 
 
 
 
PEŁNY ZESPÓŁ 

 

GlobKurier, to

  • Ludzie, którzy znają się na logistyce i potrafią z Tobą o niej porozmawiać,,
  • Dobrze wynegocjowane kontrakty z przewoźnikami,
  • Nowe rozwiązania techniczne dla jeszcze lepszej obsługi klienta biznesowego,
  • Wsparcie dla klienta 6 dni w tygodniu,
  • Indywidualny, dedykowany Tobie opiekun.

Co mówią o nas nasi klienci

  Opinie o Globkurier.pl

 

Jesteśmy firma odpowiedzialną społecznie

Naszą misją jest oferowanie kompleksowych usług i przewozów kurierskich, tak dobrych by klienci chcieli z nami zostać. Staramy się nigdy nie chodzić na kompromis w kwestiach jakości. Poza faktem, że dobrze wykonujemy naszą pracę, pamiętamy o środowisku naturalnym oraz innych czynnikach, mających pozytywny wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. Nie zapominamy także o wspieraniu ważnych inicjatyw społecznych, mających na celu wsparcie potrzebujących. GlobKurier.pl współpracuje m.in. z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi, regularnie przekazując na jej konto część comiesięcznych przychodów firmy.

Cechuje nas Indywidualne podejście do klienta

Dla wszystkich naszych klientów, którzy wysyłają duże ilości przesyłek, przygotowaliśmy również możliwość nadawania paczek po bardzo atrakcyjnych, indywidualnie ustalanych cenach! Jeżeli chcesz nadać przesyłkę, zrób to już teraz razem z GlobKurier.pl!  Skorzystaj ze wszystkich dostępnych w naszym serwisie korzyści i funkcjonalności. Nadawaj przesyłki bez wychodzenia z domu w bardzo atrakcyjnych cenach!