Nowy oddział firmy spedycyjnej Rohlig Suus Logistics

Rohlig Suus Logistics w ubiegłym roku otworzył nowe lokalizacje w takich miastach, jak Kraków, Białystok i Szczecin, oddając do użytku łącznie 25,6 tys. m kw. Teraz przyszedł czas na Kielce, które uważane są za atrakcyjny i ważny ośrodek magazynowy. Nowy powstały magazyn będzie służył  do obsługi całego województwa świętokrzyskiego i Radomia.

Nowy oddział firmy spedycyjnej Rohlig Suus Logistics

Powierzchnia magazynowa nowego oddziału w Kielcach wynosi 1200 m kw. W ramach tej inwestycji powstał terminal, służący do przeładunku przesyłek krajowych. W planach operatora logistycznego jest również uruchomienie części magazynowej, która umożliwi bezpośrednią dystrybucję przechowywanego towaru klienta, oraz budowa nowoczesnej przestrzeni biurowej.

Nowy obiekt stanowi dla firmy Rohlig Suus Logistics strategiczny punkt w obsłudze klientów, ponieważ bliska odległość drogi ekspresowej S7 daje możliwość szybszego transportu przesyłek do największych polskich aglomeracji. Taka lokalizacja znacząco skraca czas realizacji zamówień. Nowa lokalizacja jest również odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi logistyczne w tym rejonie.

Atrakcyjność Kielc, jako ważnego ośrodka magazynowego w Polsce, potwierdzają również wyniki raportu „Small town, big deal”, przygotowanego przez firmę JLL we współpracy z Hillwood Polska i ManpowerGroup. Spośród 34 przeanalizowanych miast, stolica województwa świętokrzyskiego zajęła pierwsze miejsce wśród 10 najlepiej ocenionych wschodzących lokalizacji. Kielce wypadły szczególnie dobrze pod względem dojrzałości rynku, warunków finansowych oraz rynku pracy.

ROHLIG SUUS Logistics  jest jednym z największych operatorów logistycznych w Polsce. Firma specjalizuje się w zarządzaniu logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Realizuje spedycję za pomocą transportu drogowego, morskiego, lotniczego i kolejowego. Poznaj naszą ofertę i wyślij swoją przesyłkę, korzystając z zaufanego przewoźnika, jakim jest firma ROHLIG SUUS Logistics.


GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl