Jak zapewne wiesz, od kwietnia pracujemy nad nową odsłoną naszej strony. Nieustannie wprowadzamy aktualizacje, nowe funkcjonalności i drobne dodatki, których jest tak wiele, że poniższy tekst przyjąłby rozmiar elaboratu bądź powieści. Trafiając tu zapewne ciekawi Cię co nowego dodaliśmy? Poniżej przedstawiamy najważniejsze zmiany, które możesz zobaczyć i przetestować. 

 

 

Wygląd

Nowy szablon

Przygotowaliśmy szablon nowoczesny, szybki i użyteczny jednocześnie wzorowaliśmy się na znanej Wam ,,starej” stronie GlobKurier.pl. Jesteśmy w pełni responsywnie przez co paczki możesz zamawiać także ze SmartTV, smartfona czy tableta. Prawda, że wygląda lepiej?

Uproszczenie

Szybszy proces zamawiania

Przyspieszyliśmy maksymalnie działanie naszej strony, przepisaliśmy całe nasze API, a także zoptymalizowaliśmy proces zamawiania. 

Nowa funkcjonalność

Import z pliku CSV

Zgłaszaliście nam zapotrzebowanie na importer z pliku CSV – Voila! Jest i on 🙂 
Psst. Tutaj jest Instrukcja

Nowa integracja

Allegro 2

Napisaliśmy integrację z serwisem Allegro od nowa, teraz znacznie szybciej pobierzesz informację o aukcjach i wysyłkach. 

Nowa integracja

eBay.com

Nie stój w miejscu. Rozwijaj swój biznes również za granicę. Zintegruj się z eBay.com i sprzedawaj więcej

Nowa funkcjonalność

Więcej dodatków

Dzięki poprawieniu integracji z firmami kurierskimi zwiększyliśmy wachlarz naszych usług dodatkowych. 

Nowa funkcjonalność

Tłumaczenia

Dochodziły nas głosy, że przydałoby się więcej języków na stronie. Kolejny punk do odhaczenia. Ale uwaga, to jeszcze nie wszystko, kilka języków jeszcze dojdzie do naszej listy.

Bezpieczeństwo

Podwyższone bezpieczeństwo

Stawialiśmy bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu, ale stwierdziliśmy, że możemy wykorzystać więcej możliwości. O aspektach technicznych nie będziemy pisać bo to nasza tajemnica. Gwarantujemy bezpieczeństwo jak w szwajcarskim zegarku