„Nie czas umierać”, czas wysyłać!

Firma DHL została oficjalnym partnerem logistycznym 25 filmu o Jamesie Bondzie pt.: „Nie czas umierać”. DHL odpowiadał za transport wyjątkowego sprzętu na plan filmowy. Nie jest to pierwsza przygoda DHL z Jamesem Bondem,  ponieważ przewoźnik odpowiada za transport i rozwiązania logistyczne przy produkcji filmów o agencie 007 od czasu „Casino Royale” (2006 r.).

produkcja filmu, James Bond

„Nie czas umierać” wchodzi do kin już 3 kwietnia br., zdjęcia do filmu odbywały się w Norwegii, we Włoszech, na Jamajce oraz różnych częściach Wielkiej Brytanii. Do każdego z tych miejsc firma DHL dostarczała niezbędny do produkcji sprzęt. Takie przedsięwzięcie wymagało dotrzymywania terminów oraz ogromniej precyzji. Dużą zaletą w takim wyzwaniu okazała się międzynarodowa sieć, jaką dysponuje DHL, umożliwiła ona bezproblemowy transport frachtem drogowym, lotniczym, a także morskim.

Wsparcie logistyczne tak dużej  i międzynarodowej produkcji filmowej, to spore wyzwanie. Firma musi wykazać się dbałością o powierzone przedmioty, oraz ogromnym doświadczeniem i elastycznością. Zwłaszcza w przypadku transportowania sprzętu między krajami, gdzie należy brać pod uwagę rygorystyczne wymogi dotyczące przewożonych ładunków. W takim przedsięwzięciu ważna jest umiejętność przewidywania i planowania.

Wielokrotny udział firmy DHL w produkcjach filmów o słynny agencie służb specjalnych pokazuje, że firmę wyróżnia rzetelność oraz doskonałość i nawet największe wyzwania nie stanowią dla nich problemu. Dlatego, jeśli planujesz zorganizować transport sprzętu niezbędnego do produkcji filmowej możesz zamówić kuriera DHL przez serwis GlobKurier.pl. Za naszym pośrednictwem możesz skorzystać z usług firmy kurierskiej DHL i zrealizować wysyłkę nie tylko profesjonalnego sprzętu niezbędnego na planie filmowym, ale również wielu innych towarów w atrakcyjnych cenach. Sprawdź naszą ofertę kurier DHL.


GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl