Mobile Trends Conference – poznaj najnowsze trendy mobilne w biznesie 2019r.!

Mobile Trends Conference

 

GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Już 7-8 marca w samym sercu krakowskiego Kazimierza w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva odbędzie się największa dwudniowa konferencja dotycząca kanału mobile w biznesie. Podczas spotkania, omówionych zostanie 6 bloków tematycznych, przeprowadzonych zostanie 20 merytorycznych prelekcji i case studies przez najlepszych praktyków i ekspertów w branży. Podczas prestiżowej gali artystycznej i paneli dyskusyjnych, networkingu uczestnicy będą mogli zadawać pytania, a na samym końcu organizator zapewnia quiz wiedzy z nagrodami!

Bloki tematyczne #MTC2019

Tematyka wystąpień została podzielona na następujące bloki tematyczne:

  • Trendy MOBILE 2019
  • Pokolenie Z
  • Projektowanie
  • UX / design
  • Interfaces of the future
  • M-commerce oraz Case studies

Cały program konferencji znajduje się na stronie https://2019.mobiletrends.pl/program

Prelegenci #MTC2019

Konferencję rozpocznie Monika Mikowska z Mobee Dicka, która opowie o obecnych trendach mobile.

Designer Paweł Dunia wraz z Anną Kędzierską z Artegence poruszą kwestię user experience z perspektywy osób leworęcznych. Filip Makowiecki, UX Writer z e-point, opowie o wyzwaniu, jakim jest PWA dla UXUI oraz contentu. Igor Farafanow z firmy Uxeria wytłumaczy, kim są według niego szarlatani UX. O pokoleniu Z, opowie m.in. Krzysztof Marzec z DevaGroup w kontekście Google Ads i SEO oraz Ernerst Jakubowski (Senior Mobile Developer z Mobtera) wskaże najbardziej skuteczne techniki docierania do młodych ludzi żyjących w świecie mobile. Na konferencji, poruszona zostanie również kwestia vertical influencers. O tym, jak odnaleźć się w mobilnej wideo-rzeczywistości młodego pokolenia opowiedzą Bartek Sibiga z DDOB oraz Kamil Bolek z LifeTub. W kolejnym bloku poświęconym interfejsom wystąpią m.in. Łukasz Łojewski z Efigence, Tomasz Woźniak, prezes Future Mind oraz Konrad Dziejarski. Eksperci, poruszą zagadnienia związane z automatyzacją, asystentami głosowymi i obsługą głosową smartfonów. Podczas bloku m-commerce poznają Państwo historię aplikacji takich marek jak: KFC (Łukasz Kowalski z Flying Bisons), Empik (Bartłomiej Sobczak).

Case study wygłoszą eksperci m.in. z firm:

 

  • iTaxi.pl (Katarzyna Małecka)
  • Grupa WM (Marek Michalski)
  • Grupa Radiowa Agory (Roch Kudła)

Mobile Trends Conference

Oscary Mobile #MTC2019

Już 7 marca, uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jakie projekty mobilne okazały się najlepsze w 2018 roku i do kogo powędrują prestiżowe statuetki.

Organizatorem wydarzenia jest ClickMaster Polska, firma specjalizująca się w tworzeniu dedykowanych stron mobilnych, stron responsywnych (RWD) oraz aplikacji webowych.

Mobile Trends Conference - MTC

 

Przed nami kolejne święto technologii mobilnych. #MTC2019 daje możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych, poznania ekspertów z branży i udziału w gorących dyskusjach oraz case studies marketingu przyszłości. GlobKurier.pl jako patron logistyczny konferencji również w tym roku serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu. Aktualnie wprowadzanie innowacyjnych, efektywnych i funkcjonalnych rozwiązań mobilnych jest miarą sukcesu każdej firmy funkcjonującej w przestrzeni internetowej. Przygotowany program i prelekcje Mobile Trends Conference gwarantują nam wyprzedzenie o krok konkurencji – podczas gdy my wdrażamy już sprawdzone działania i procesy inni dopiero rozpoczynają poszukiwania właściwych kierunków. – Mateusz Pycia, CEO GlobKurier.pl

Miejsce i adres wydarzenia:

Mobile Trends Conference 2018: 7-8 marca 2019 r.
Miejsce: Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva, Świętego Wawrzyńca 12

Informacja o wcześniejszej konferencji #MTC2018 – https://www.globkurier.pl/blog/mobile-trends-conference-for-e-commerce/ 

Zapraszamy!

 


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl