Jak zamówić kuriera?

jak zamówić kuriera?Jak zamówić kuriera? Z GlobKurier.pl to niezwykle proste!

 

Chcesz dowiedzieć się, jak w prosty sposób możesz zamówić taniego i bezpiecznego kuriera? Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową i skorzystasz z SZYBKIEJ WYCENY.

 

OBEJRZYJ FILM→

 

Chcesz dowiedzieć się, jak w prosty sposób możesz zamówić taniego i bezpiecznego kuriera bez wychodzenia z domu?

Zamawianie kuriera jest niezwykle proste. Po określeniu wymiarów przesyłki i wpisania ich do wyszukiwarki, system wygeneruje dla Ciebie listę rekomendowanych kurierów. Jak tylko wybierzesz optymalnego kuriera dla swojego nadania przejdziesz do procesu zamówienia usługi kurierskiej, gdzie zostaniesz poproszony o określenie zawartości przesyłki i wybranie — jeśli taka jest Twoja potrzeba — opcji dodatkowych, jak na ubezpieczenie przesyłki (niezwykle przydatne, jeśli wysyłasz drogą zwartość i boisz się, że zostanie uszkodzona). Możesz także wybierać pośród opcji dodatkowych, jak doręczenie terminowe do określonej godziny lub lokalnie nawet tego samego dnia (tzw. doręczenie SameDay). Dodatkowo możesz ustalić preferowany czas nadania, jeśli chcesz, aby przesyłka była odebrana w konkretnym terminie.  Wszystkie kroki możesz przejść, nie wychodząc z domu. Nie musisz podpisywać umów. Jeśli jednak chcesz otrzymać najniższe stawki za wysyłki, skontaktuj się z nami, a dopasujemy ofertę odpowiednio do Twoich potrzeb.

W procesie zamówienia będziesz musiał uzupełnić dane nadawcy oraz odbiorcy, jak również określić warunki płatności (nasi klienci mają możliwości dokonania płatności, od płatności online poprzez przelew bankowy, płatność pre-paid i płatność gotówką przy doręczeniu). Pamiętaj, że w zależności od tego, jakiego kuriera wybierzesz, dostępne dodatki i parametry mogą się od siebie różnić. Jeśli na przykład wybierzesz Paczkomaty lub Paczkę w Ruchu będziesz musiał określić dodatkowo punkt odbioru.

Jak długo trzeba czekać na kuriera?

Nasi Klienci mogą wybierać pośród opcji dodatkowych jak doręczenie terminowe do określonej godziny lub lokalnie nawet tego samego dnia (tzw. doręczenie SameDay). Dodatkowo możesz ustalić preferowany czas nadania, jeśli chcesz, aby przesyłka była odebrana w konkretnym terminie, a jeśli jesteś firmą, określ stałe godziny odbiorów dla optymalizacji czasu dostawy.

Czy muszę wychodzić z domu, aby nadać przesyłkę?

Wszystkie kroki możesz przejść, nie wychodząc z domu.  Nie musisz stać w korkach, kolejkach i tracić czasu na niepotrzebny stres z tym związany. Z GlobKurier paczkę nadajesz przez internet, nie musisz podpisywać umów i wypełniać druczków. Wystarczy, że po dokonaniu płatności wydrukujesz list przewozowy i nakleisz go na kopertę. Korzystanie z GlobKurier jest bardzo proste. Sprawdź już teraz i nadaj swoją pierwszą przesyłkę.

Mam firmę, czy dostanę lepsze stawki na usługi kurierskie?

Jeśli chcesz otrzymać najniższe stawki za wysyłki, skontaktuj się z nami, a dopasujemy ofertę odpowiednio do Twoich potrzeb wysyłkowych. Pamiętaj, że w naszej ofercie masz możliwość korzystania z usług bez konieczności podpisywania umów, ale jeśli chcesz otrzymać naprawdę atrakcyjną stawkę, musimy od Ciebie otrzymać deklarację na wolumen. Pamiętaj też, że GlobKurier może zaoferować Twojej firmie dużo więcej niż usługi kurierskie. Dla naszych klientów biznesowych mamy narzędzia do integracji platform sklepowych i aukcyjnych, dzięki czemu zautomatyzujesz cały proces logistyczny, oszczędzając czas i pieniądze.

Korzystaj ze wszystkich możliwości i zarejestruj się na naszej stronie!

REJESTRACJA WYCEŃ PRZESYŁKĘ