Jak wysłać paczkę do Norwegii?

Czy wysyłka paczki do Norwegii może być tania? W GlobKurier.pl dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami logistycznymi możemy znaleźć najlepszą ofertę dopasowaną do charakteru Twojej wysyłki. Zastanawiasz się jak wysłać paczkę? Nic prostszego! Kurier odbierze przesyłkę z dowolnego miejsca w Polsce. Musisz tylko przygotować paczkę, walizkę lub paletę do wysyłki. Po odebraniu możesz monitorować postęp swojej przesyłki online.

Jak wysłać paczkę do Norwegii

Popyt na tanie przesyłki do Norwegii

Szacuje się, że w Norwegii mieszka ponad 110 tysięcy Polaków, tym samym stanowią oni największą grupę imigracyjną w tym regionie. Paczek wysyła się zatem dużo, ruch jest stały, także ten gospodarczy. Pomimo że kraj nie należy do struktur Unii Europejskiej, dzięki porozumieniu o Europejskim Obszarze Gospodarczym na linii Polska-Norwegia obowiązuje strefa wolnego handlu. Według raportu Grupy Banku Światowego z 2015 roku Norwegia okazała się dziewiątym najłatwiejszym krajem na świecie do prowadzenia działalności gospodarczej, głównie dzięki stabilnej gospodarce i sprzyjającej kulturze biznesowej. Norweski rynek jest ugruntowany i zaawansowany technologicznie, co oznacza, że ​​norwescy konsumenci zawsze szukają produktów wysokiej jakości. Wiele polskich przedsiębiorców docenia te możliwości i prowadzi regularne wysyłki paletowe do kraju fiordów. Sprawdź koszty paletowe wysyłki paletowe do Skandynawii: https://www.globkurier.pl/oferta/przesylki-paletowe/

Jak tanio wysłać paczkę do Norwegii?

W GlobKuier.pl możesz wybrać jaką drogą chcesz nadać swoją przesyłkę. Czas doręczenia przesyłki wynosi zwykle 5-7 dni w przypadku frachtu lądowego oraz od 1 do 4 dni w przypadku frachtu lotniczego. Obawiasz się wysokich kosztów? Z GlobKurier.pl możesz wysłać paczkę już od 81,30 zł. Skorzystaj z opcji Szybkiej Wyceny i porównaj ofertę dostępną na rynku. Korzystając z naszej platformy, opierasz się o sprawdzonych przewoźników takich jak: DHL, UPS, TNT. Pamiętaj, że dla zalogowanych użytkowników stawki są niższe!

Jak wysłać paczkę do Norwegii?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiej dostawy czy oszczędności – przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie. Korzystając z naszej platformy zaoszczędź nawet do 70%. Aby natychmiast porównać wszystkie dostępne usługi, wystarczy wypełnić formularz szybkiej wyceny. Sprawdź aktualną ofertę przesyłek do Norwegii: https://www.globkurier.pl/cennik/przesylki-miedzynarodowe/paczki-i-przesylki-do-norwegii/

Planujesz podróż do Norwegii i chcesz wysłać walizki?

Niezależnie od tego, czy chcesz odkrywać piękne Oslo, wędrować po górach w Bergen czy odwiedzić swoich bliskich, możesz zarezerwować niedrogie usługi wysyłkowe logując się na GlobKuier.pl Wyślij paczki lub walizki do Oslo, lub innego miasta w Norwegii, aby cieszyć się swobodą podróżowania bez martwienia się o swoje rzeczy. Pamiętaj, że dla kuriera Twoja walizka jest po prostu paczką, dlatego należy ją dokładnie zapakować i oznaczyć.

Pamiętaj o podstawowych regułach

Możesz wysłać swoje walizki, ale pamiętaj o przedmiotach zakazanych w transporcie. Musisz upewnić się, że Twoja przesyłka nie zawiera przedmiotów objętych ograniczeniami i zakazami, z których niektóre będą dotyczyły konkretnie Norwegii. Paczka nie może zawierać broni, amunicji, alkoholu, żywych zwierząt, relikwii, wyrobów tytoniowych, niebezpiecznych lub cennych przedmiotów takich jak złoto, srebro, kamienie szlachetne, monety, banknoty, papiery wartościowe czy futra. Do Norwegii nie wyślesz także spraye. Aby uzyskać więcej informacji, możesz sprawdzić norweską stronę celną.


Wszystkie niezbędne informacje wraz z dokumentami do pobrania, które są konieczne podczas odprawy celnej znajdziesz na stronie: Odprawa celna GlobKurier.pl


Zaloguj się na platformie GlobKuier.pl – Twoje paczki lub walizki mogły być bezpiecznie dostarczone w Norwegii, a Ty oszczędzasz pieniądze i czas na wysyłce.

Tanie przesyłki do Norwegii


GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl