III Międzynarodowa Konferencja – Jak sprzedać polskie produkty na rynkach eksportowych?

Już 28-29 listopada w samym centrum Katowic w nowoczesnym i przestronnym hotelu Novotel, IndustryStock organizuje międzynarodową, dwudniową konferencję dotyczącą sprzedaży polskich produktów na rynkach zagranicznych. Po raz trzeci mamy okazję współorganizować to wydarzenie. Zrzesza ono właścicieli i zarządy firm o międzynarodowym zasięgu, a także menadżerów odpowiedzialnych za działania eksportowe oraz przedsiębiorców zaangażowanych w procesy internacjonalizacji polskich produktów. Podczas spotkania nie zabraknie prelekcji prowadzonych przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy podzielą się najnowszą wiedzą w tematyce eksportu, będą też praktyczne warsztaty wraz z case study. Wydarzenie jest świetną okazją do zdobycia trwałych i owocnych kontaktów biznesowych w miłej atmosferze. 

III Międzynarodowa Konferencja

W związku z tak dużym wydarzeniem nie tylko przygotowujemy się do udziału w konferencji, ale również opracowujemy dla Was specjalne materiały. Na naszych mediach społecznościowych można już było zauważyć zdjęcia zapowiadające nadchodzące przedsięwzięcia. Tym razem, żeby lepiej zaprezentować Wam, co wydarzy się na III Międzynarodowej Konferencji – Jak sprzedać polskie produkty na rynkach eksportowych?przeprowadziliśmy, krótkie wywiady z prelegentami tegorocznej edycji.

Prelegenci konferencji: „Jak sprzedać polskie produkty na rynkach eksportowych?”

Mateusz Pycia – założyciel i CEO Globkurier.pl, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, laureat nagrody L. Czarneckiego. Uczestnik Young G20, mówca na Europejskim Kongresie Gospodarczym. W krótkim wywiadzie opowie, jakie usługi oferuje broker kurierki GlobKurier.

Marlena Miąsko – dyrektor ds. Współpracy Międzynarodowej w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Odpowie na pytanie związane z Brexitem: Jakie opinie na ten temat mają członkowie Regionalnej Izby Gospodarczej? Czy firmy prowadzące aktywnie działalność w Wielkiej Brytanii będą mogły oczekiwać wsparcia? Jak obecnie wygląda ekspansja na rynek brytyjski?

Paweł Bilczyński – wspiera eksporterów oraz firmy, które dopiero rozpoczynają przygodę ze sprzedażą międzynarodową w programie Google Internetowe Rewolucje w eksporcie. Zdradzi, jak zbadać potencjał runku zagranicznego i  jak sprawdzić, które towary najlepiej będę sprzedawać się w danym kraju.

Szymon Nęcki – trener umiejętności menedżerskich, szczególnie tych związanych z negocjacjami, skuteczną komunikacją i sztuką zarządzania. Opowie o ważnych aspektach kultury azjatyckiej i arabskiej, które mają znaczący wpływ na przebieg procesu negocjacji.

Dowiedz się więcej!

To dopiero początek, tego co szykujemy związku z tym wydarzeniem. Na naszym kanale  GlobKurier.TV  pojawi się jeszcze więcej wywiadów z ekspertami i filmów związanych z konferencją.

Na razie zapraszamy do udziału w III Międzynarodowa Konferencja – Jak sprzedać polskie produkty na rynkach eksportowych?https://www.konferencjaeksport.elamed.pl

Data: 28-29 listopada 2019 r.

Adres: Katowice, Hotel Novotel, aleja Roździeńskiego 16.


GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl