European Digital Commerce Poland

2 października br. odbędzie się polska edycja konferencji European Digital Commerce. Wydarzenie zorganizowano w nowoczesnym kompleksie biurowym – Eurocentrum Office Complex, w Warszawie. Celem konferencji jest wymiana wiedzy na temat procesu digitalizacji i wyzwań cyfrowych, przed którymi stoją obecnie firmy. 

Konferencja - European Digital Commerce

Polska edycja konferencji European Digital Commerce jest trzecią z serii sześciu wydarzeń planowanych na 2019 r. Pierwsze miało miejsce we Włoszech, a drugie w Rumunii. Jeszcze w tym roku wydarzenie odbędzie się w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Portugalii. Koncepcja konferencji powstała w 2017 roku, z zamiarem rozpowszechnienia wiedzy na temat procesu digitalizacji i najlepszych praktyk wdrażanych na całym świecie.

European Digital Commerce

W związku, z tym wydarzeniem możemy pochwalić się, że jednym z prelegentów będzie Mateusz Pycia – założyciel i CEO Globkurier.pl. Mateusz wraz z Jackiem Popko i Rafaelem Campos będzie omawiał kwestie związane z cyfrową transformacją w dojrzałych firmach. Moderatorem dyskusji będzie Patrycja Sass-Staniszewska – Prezes Zarządu Izby Gospodarki Elektronicznej.

Co będzie się działo?

Podczas konferencji zostaną również omówione najnowsze trendy dotyczące transformacji cyfrowej i jej wpływ na codzienne życie, kwestie związane z ewolucją przemysłu. Eksperci doradzą, jak zwiększyć sprzedaż w e-commerce, a także podpowiedzą, jak skutecznie sprzedawać gadżety marketingowe.

Prelegenci

W gronie prelegentów m.in. znajduję się:

  • Zbigniew Nowicki – Dyrektor zarządzający Bluerank,
  • Maciej Żyto – Dyrektor ds. handlu elektronicznego Douglas,
  • Marcin Nawrocki – Menedżer CRM Answear.com,
  • Jacek Tkaczuk – Kierownik działu badań i rozwoju w Bluerank, CTO w Hitspot Media,
  • Mateusz Pycia – CEO w GlobKurier.pl,
  • Patrycja Sass-Staniszewska – Prezes Zarządu Izby Gospodarki Elektronicznej,
  • Bartosz Michalak – Kierownik marketingu Senuto.

Pełna lista prelegentów wraz z programem konferencji znajdziesz na stronie: https://pl.europeandigitalcommerce.com.

Serdecznie zapraszamy!

European Digital Commerce

Data: 2 października 2019

Adres: Warszawa, Eurocentrum Office Complex Aleje Jerozolimskie 132/136

Rynek stale się rozwija, pojawią się nowe technologie, do których przedsiębiorstwa muszą się dostosować. To wydarzenie jest świetną okazją by zyskać najnowszą wiedzę od doświadczonych ekspertów, a także zdobyć trwałe kontakty biznesowe.


GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl