Paczkomaty nadal w super cenie – sprawdź naszą ofertę dla firm!

Ceny przesyłek mają realny wpływ na kształtowanie się kosztów prowadzenia Twojej firmy. Wszelkie podwyżki w tym obszarze oznaczają konieczność przeznaczenia dodatkowych nakładów finansowych na wysyłki. W ostatnim czasie sporo firm kurierskich, w tym również InPost, podnosi ceny przesyłek. Jak zatem zaoszczędzić nie narażając przy tym swoich klientów na utrudnienia? Sprawdź, ile zapłacisz wybierając paczkomaty z GlobKurier.pl!

paczkomaty

Paczkomaty InPost w GlobKurier.pl!

W GlobKurier.pl zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest dla Ciebie i Twojej firmy możliwość szybkiego nadawania przesyłek w paczkomatach InPost. Wielu przedsiębiorców właśnie na tej formie wysyłki opiera dużą część swoich działań. Pojawiające się w ostatnim czasie podwyżki cen przesyłek mogły jednak nieco zaburzyć ten utarty już schemat. W GlobKurier.pl wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i pozostawiamy ceny przesyłek InPost na dotychczasowym poziomie. 

Cennik paczkomatów InPost w GlobKurier.pl

Nasz cennik paczkomatów InPost pozostaje bez zmian, w związku z czym nadal możesz nadawać swoje przesyłki w korzystnej cenie:

  • Mała paczka: 8,99 zł netto z OP
  • Średnia paczka: 9,99 zł netto z OP
  • Duża paczka: 10,99 zł netto z OP

Więcej szczegółowych informacji związanych z cennikiem znajdziesz tutaj: https://www.globkurier.pl/cennik/paczkomaty/#price

Paczkomaty – jak nadać przesyłkę?

Wysyłasz dużo i chcesz podjąć stałą współpracę z GlobKurierem? Znajdziemy idealne rozwiązanie z najlepszymi cenami. Zarejestruj swoją firmę tutaj: https://www.globkurier.pl/register?company=true.

Następny krok to szybka wycena paczki – wpisz wszystkie niezbędne wymiary i z dostępnych opcji wybierz paczkomaty InPost. W następnych etapach wpisz dane potrzebne do wysyłki oraz wybierz paczkomat – zarówno ten, w którym nadasz przesyłkę, jak i ten, w którym ma zostać ona odebrana. Wybierz formę płatności i opłać przesyłkę. Gotowe – teraz możesz dostarczyć ją do wybranego wcześniej paczkomatu.

Z opcji dostępnych na ekranie paczkomatu wybierz „nadanie paczek”, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na monitorze. Wprowadź kod nadania i zeskanuj kod paczki, co spowoduje otwarcie się skrzynki. Umieść w niej przesyłkę a następnie zamknij drzwiczki. Świetnie! Twoja paczka właśnie ruszyła w drogę do adresata!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak szybko i tanio nadać przesyłkę w paczkomacie? Zajrzyj również tutaj: https://www.globkurier.pl/porady/jak-nadac-paczke-w-paczkomacie/

paczkomaty

GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl