Każdy ma prawo do taniej paczki

Często jest tak, że gdy prowadzisz własny biznes i podejmujesz współpracę z inną firmą, masz dostęp do większych rabatów i niższych cen niż klienci indywidualni. W przypadku współpracy z firmą wysyłkową klient biznesowy również otrzymuje atrakcyjniejsze stawki niż osoba prywatna. Postanowiliśmy coś z tym zrobić i obniżyliśmy ceny dla klientów indywidualnych. Teraz każdy z naszych klientów otrzymuje tę samą cenę na paczkę w RUCHu!

tania paczka w ruchu

Ceny niskie dla wszystkich

W okresie wakacyjnym nasi klienci mogli skorzystać z wyjątkowo niskich cen na paczkę w RUCHu. I choć ceny zostały obniżone zarówno klientom posiadającym konto biznesowe, jak i osobom prywatnym, to firmy wciąż miały najniższe ceny. Ze względu na rosnącą popularność tej usługi, zdecydowaliśmy się uruchomić promocję, dzięki której osoby prywatne mogą nadawać paczki w tej samej cenie, co osoby prowadzące własną działalność. Do końca września KAŻDY za paczkę w RUCHu zapłaci tę samą cenę. Wystarczy się tylko zalogować lub założyć konto, aby zyskać dostęp na najniższych cen na rynku!

Wyjątkowa promocja

Dla klientów zarejestrowanych cena paczki w RUCHu to zaledwie 6,75 zł! Jest to cena końcowa, którą należy zapłacić za zamówienie. W tej cenie można nadać paczkę MINI do 10 kg, której wymiary nie przekraczają 20/30/50 cm. Natomiast za standardową paczkę w RUCHu do 20 kg, o tych samych maksymalnych wymiarach każdy zarejestrowany klient ostatecznie zapłaci 7,98 zł brutto! Do końca wrześnie wszyscy, klienci, którzy założą konto, a także ci posiadający już u nas konto, skorzystają z najniższych cen na paczkę w RUCHu!

tania paczka w ruchu

Co możesz wysłać w paczce w RUCHu?

W naszej ofercie poza MINI paczką oraz standardową paczką, możesz również nadać kopertę oraz tubę.

Koperta to przesyłka do 1 kg, idealnie sprawdza się przy wysyłce pojedynczych ubrań, bielizny, artykułów biurowych czy innych niewielkich produktów. Kopertę nadasz już od 4,50 zł netto (zarejestrowani klienci biznesowi). Możesz to zrobić szybko i bez wychodzenia z domu i do tego taniej niż na poczcie!

Tylko przez GlobKurier.pl możesz nadać do kiosku RUCHu również tubę! Żadna inna platforma wysyłkowa nie posiada w swojej ofercie możliwości wysyłki tuby w ramach usług paczka w RUCHu. Taka forma opakowania idealnie sprawdza się w przypadku wysyłki trawy pampasowej, piłek tenisowych, plakatów i map oraz innych przedmiotów nienadających się do zapakowania w karton bądź kopertę. Tuba wysyłana przez GlobKurier w ramach usług paczki w RUCHu nie może być dłuższa niż 60 cm ani cięższa niż 10 kg. Taką przesyłkę można nadać już od zaledwie 5,20 zł netto (zarejestrowani klienci biznesowi).

Jak nadać tanią paczkę w RUCHu przez GlobKurier.pl?

Na początek zaloguj się na swoje konto, a jeśli go nie posiadasz, możesz je założyć w zaledwie w kilka sekund. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak założyć konto, sprawdź tutaj. Po rejestracji skorzystaj z szybkiej wyceny i wpisz wymiary oraz wagę przesyłki, którą chcesz nadać. Nasz system automatycznie wybierze dla Ciebie najkorzystniejsze oferty, wśród nich znajdziesz usługę paczki w RUCHu.  Po jej wybraniu należy uzupełnić formularza zamówienia, w którym podaje się punkt odbioru. Po opłaceniu zamówienia należy pobrać list przewozowy i nakleić go na paczkę. Potem już wystarczy zanieść przesyłkę do dowolnego kiosku RUCHu lub punktu partnerskiego. Listę dostępnych punktów oraz godziny ich pracy możesz sprawdzić na stronie: https://www.globkurier.pl/oferta/przewoznicy/paczka-w-ruchu/


GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.