Raben nowym przewoźnikiem na platformie GlobKurier.pl

Na platformie GlobKurier.pl pojawiła się firma Raben. Dzięki temu nasza oferta przesyłek paletowych i dłużycowych jest bogatsza o kolejną zaufaną firmę, a cennik jeszcze bardziej zróżnicowany.

 

Raben nowy przewoźnik

Krótka historia Grupy Raben

Raben działa w Europie od ponad 85 lat. Firma została założona przez Jana W. Raben w 1931 roku w Holandii. Początkiem listopada br. otwarto pierwszy oddział w Bułgarii, który staje się już 13 rynkiem na mapie firmy. Raben posiada ponad 130 oddziałów w następujących krajach: Czechy, Holandia, Niemcy, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Polska, Słowacja, Ukraina, Rumunia, Włochy. Decyzja o ekspansji na rynek bułgarski to kolejny krok w międzynarodowej strategii firmy, dający dalsze możliwości rozwoju w południowo-wschodniej części Europy.

W ostatnich latach Grupa Raben dynamicznie inwestuje na rynku niemieckim, konsekwentnie realizując długoterminową strategię rozwoju własnej, niezależnej sieci transportowej. 5 listopada 2019 Grupa Raben podpisała umowę przejęcia 50% udziałów niemieckiej grupy Fenthol & Sandtmann, w skład której wchodzą spółki FKL & Kraftverkehr Ehrig. Na mocy zawartego porozumienia Raben stanie się jedynym udziałowcem niemieckiej firmy. Po sfinalizowaniu transakcji, która musi zostać zatwierdzona przez organy ochrony konkurencji, firma Raben przejmie wszystkie centra dystrybucyjne Fenthol & Sandtmann, które są zlokalizowane w Hamburgu, Erlensee, Lipsku oraz Dreźnie, a także 460 pracowników niemieckiej firmy.

Oferta firmy Raben w GlobKurier.pl

Oferta Raben skierowana jest głównie do małych i średnich firm, które wysyłają produkty przemysłowe, urządzenia elektroniczne, środki chemiczne oraz części samochodowe, a także sprzęt AGD. Przewoźnikiem Raben można zamówić przesyłki paletowe, do dowolnej części Polski, jak również za granicę. Dostępne palety to Paleta Euro o wymiarach 120x80x15 cm oraz paleta niestandardowa. W ofercie znajdują się także przesyłki dłużycowe, których rzeczywista waga nie może przekroczyć 30 kg. Zaletą oferty jest krótki termin dostawy, w przypadku przesyłek krajowych możliwe jest doręczenie w ciągu 48 godzin. Dodatkowo firma korzysta z nowoczesnych i bezpiecznych samochodów, gwarantuje to niezawodny i sprawny transport przesyłki. Z naszej strony oferujemy również wsparcie profesjonalnego zespołu przy organizacji transportu oraz śledzenie przesyłki online na każdy etapie jej realizacji.

Raben nowy przewoźnik


GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl