Kurier DHL z wydrukowaną etykietą

Decydując się na wysyłkę przesyłki kurierem, należy odpowiednio ją przygotować. Ważne jest prawidłowe zapakowanie, które chroni zawartość oraz pozwala uniknąć problemów z dostawą. Jednak najważniejszym elementem przesyłki jest etykieta przewozowa, która zawiera dane nadawcy i odbiorcy oraz numer przesyłki. Bez niej przesyłka nie zostanie odebrana przez kuriera. Co, jeśli nie ma możliwości wydrukowania takiej etykiety i chce się uniknąć dodatkowych kosztów ręcznej etykiety? Teraz to nie problem! W ofercie GlobKurier.pl pojawił się kurier DHL z wydrukowaną etykietą! 

Jak zamówić kuriera DHL?

 

Kurier DHL z wydrukowanym listem przewozowym

Pandemia spowodowała, że kontakty z innymi ludźmi zostały ograniczone do minimum. Część firm i przedsiębiorstw musiała zawiesić swoją działalność. Mimo to wiele osób korzystało z usług kurierskich i nadawało przesyłki. Jednak niektórzy nie mieli możliwości drukować etykiet przewozowych i szukali na to innego rozwiązania. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozszerzenie oferty krajowej przewoźnika DHL o przyjazd kuriera z wydrukowaną etykietą zarówno dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Koszt tej usługi to zaledwie 1,50 zł! Kuriera DHL z gotowym listem przewozowym można zamówić tylko w przypadku wysyłki paczek w obrębie kraju.

Jak zamówić kurier DHL z etykietą?

Kurier z wydrukowaną etykietą jest usługą dodatkową, która należy wybrać w formularzu zamówienia. Sam proces zamówienia kuriera jest bardzo prosty i standardowy. Wystarczy wycenić przesyłkę za pomocą szybkiej wyceny. Następnie pośród dostępnych ofert wybrać kuriera DHL, poprzez kliknięcie przycisku „Zamów”.  Następnie uzupełnić poszczególne kroki formularza. Po przejściu do 4 kroku – „Ustawianie przesyłki” na samy dole widoczna jest usługa „Kurier przywiezie dokumenty przewozowe”. Wystarczy zaznaczyć checkbox, aby usługa została doliczona do zamówienia. Należy pamiętać, że przy wyborze tej opcji kurier przyjedzie z dokumentami przewozowymi na następny dzień roboczy.

kurier z etykietą, kurier DHL, list przewozowy, etykieta przewozowa

Kurier DHL, ceny z dnia 26.05.2020

Dzięki naszej platformie proces zamówienia kuriera DHL z  wydrukowanymi dokumentami przewozowymi jest bardzo prosty i intuicyjny. Wystarczy kilka minut, aby nadać paczkę i spokojnie oczekiwać na przyjazd kuriera. Dodatkowo zarejestrowani klienci zyskują dostęp do niższych cen, dzięki czemu zapłacą za kuriera DHL jeszcze mniej.

Zarejestruj się już dzisiaj i zamów kuriera DHL z etykietą przewozową!

zarejestruj się i wysyłaj taniej z Globkurier


GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl