GlobKurier.pl rozszerza ofertę o nowego przewoźnika

Mamy przyjemność poinformować, że rozszerzyliśmy ofertę o kolejnego przewoźnika. Nowym usługodawcą jest firma Hellmann Worldwide Logistics.

trach drogowy lotniczy

Hellmann Worldwide Logistics to niemiecka firma, której początki sięgają 1871 roku. Jej założycielem był Carl Heinrich Hellmann, który dostarczał przesyłki zaprzęgiem konnym. Od tego czasu w firmie wiele się zmieniło. Obecnie firma posiada 489 oddziałów w 173 krajach, w tym w Polsce ma ich aż dziewięć. Oddziały są zlokalizowane w takich miastach jak: Warszawa (Biuro Frachtu Lotniczego), Gdynia (Biuro Frachtu Morskiego), Gdańsk, Stryków, Nowy Tomyśl, Chorzów, Wrocław, Szczecin, Kraków.

Oferta Hellmann Worldwide Logistics w GlobKurier.pl

W ofercie GlobKurier.pl przewoźnikiem Hellmann Worldwide Logistics transportowane są przesyłki paletowe. Oferta obejmuję wysyłkę krajową i za graniczną, nie tylko w obrębie krajów Unii Europejskiej.

Rodzaje palet wysyłanych za pośrednictwem Hellmann Worldwiede Logistics:

  • Półpaleta – wym. 60×80 cm
  • Paleta EURO – wym. 120x80x15 cm
  • Paleta niestandardowa – wym. dowolne

Każdy rodzaj palety może być wysyłany w obrębie kraju, jak i za granicę.

Pamiętaj, o prawidłowym zapakowaniu przesyłki paletowej. Paleta nie może być uszkodzona. Towary na niej muszą być dokładnie przymocowane, tak aby nie mogły przemieścić się w trakcie transportu. Pomocne w pakowaniu przesyłki paletowej jest użycie foli stretch lub taśm bindujących. W przypadku paczek niestandardowych o nieregularnych kształtach żaden element nie może wystawać poza obszar palety.

Więcej o właściwym pakowaniu palet przeczytasz na stronie: https://www.globkurier.pl/oferta/przesylki-paletowe/

Fracht drogowy

Przesyłki paletowe frachtem drogowym są transportowane w obrębie Polski i krajów Unii Europejskiej.

Fracht lotniczy

Przesyłki paletowe wysłane za pośrednictwem Hellmann Worldwide Logistics do krajów nienależących do Unii Europejskiej transportowane są frachtem lotniczym. Ogromną zaletą spedycji lotniczej jest krótki czas realizacji zlecenia.

W GlobKurier.pl stale pracujemy nad rozbudowaniem naszej oferty, aby sprostać nawet najbardziej wymagających klientów. Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą posiadającą tak długą historię.


GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl