Doręczenia do punktów paczkowych w Szwecji

Szwecja to jeden z krajów skandynawskich wyjątkowo rozwinięty technologicznie, jak i gospodarczo. Wielu przedsiębiorców prowadzi wymianę handlową z tym krajem, dlatego nawet w czasach pandemii, w naszej ofercie Szwecja jest popularnym kierunkiem wysyłki. W związku z tym chcemy poinformować o zmianach wprowadzonych przez jednego z przewoźników odnośnie do wysyłki do Szwecji.

paczki do szwecji

Doręczenia do punktów paczkowych

Firma kurierska GLS w ramach zwiększenia bezpieczeństwa kurierów oraz odbiorców wdrożyła dodatkowe środki ochronne, jakimi są doręczenia do punktów paczkowych przesyłek do 20 kg, wysyłanych do Szwecji. Zatem jeśli chcesz wysłać paczkę do Szwecji kurierem GLS, której waga nie przekracza 20 kg, możesz nadać ją tylko do punktu paczkowego. Jednak, jeśli Twoja paczka jest cięższa niż 20 kg, może zostać doręczona już bezpośrednio do odbiorcy. Takie rozwiązanie pozwala na zniwelowanie ryzyka rozprzestrzenia się wirusa oraz usprawnienie dostaw małych przesyłek paczkowych.

Jak zamówić kuriera GLS?

Chcesz tanio wysłać przesyłkę do Szwecji? Zarejestruj się i zamów kuriera GLS! To bardzo proste wystarczy, że skorzystasz z szybkiej wyceny, podasz wymiary i wagę przesyłki, a następnie z dostępnych ofert wybierzesz kuriera GLS. Pozostanie tylko opłacenie zamówienia i oczekiwanie, aż kurier zjawi się po przesyłkę, aby dostarczyć ją do Szwecji. Pamiętaj, że cena przesyłki zależy od jej wymiarów oraz wagi.

zarejestruj się i wysyłaj taniej z Globkurier

Przesyłki GLS do Szwecji

Nie wszystko można wysłać kurierem, zwłaszcza za granicę. Za nim nadasz przesyłkę kurierem GLS do Szwecji, niezależnie czy będzie to doręczenie do punktu paczkowego, czy bezpośrednio do odbiorcy, upewnij się, że zawartość przesyłki jest zgodna z regulaminem przewoźnika oraz ze szwedzkim prawem. Dzięki temu Twoja przesyłka zostanie dostarczona bez problemów.


GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl