Ambro Express zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii

Nadawanie i odbieranie przesyłek w czasach pandemii to najbezpieczniejsza z dostępnych możliwości, która pozwala zachować ciągłość handlu. Firmy kurierskie i transportowe dokładają wszelkich starań, aby dostosować się do panujących obostrzeń i zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Jednak po stronie nadawcy i odbiorcy przesyłek, również leży obowiązek zachowania zasad bezpieczeństwa. W związku z tym przewoźnik Ambro Express przygotował dla swoich klientów kilka najważniejszych reguł, które pomogą bezpiecznie odbierać i nadać przesyłki kurierskie.

Bezpieczne paczki w czasach pandemii

Zasady bezpieczeństwa Ambro Express

W obecnej sytuacji najważniejsze jest zminimalizowanie kontaktów osobistych, zarówno podczas odbioru jak i doręczania paczek. Dlatego zalecamy stosowanie się do poniższych zasad:

1) Kurier powinien mieć możliwość odbiera przesyłek z jednego, wcześniej wyznaczonego przez nadawcę miejsca. Tak aby kontakt z innymi osobami lub działami był ograniczony do minimum.

2) Należy ograniczyć bezpośredni kontakt z drugą osobą, tj. nie podawać sobie dłoni, nie przekazywać skanera do podpisu lub nie pożyczać długopisu.

Ponadto kurierzy Ambro Express otrzymali wyraźne wytyczne dotyczące środków ostrożności oraz są wyposażeni w środki dezynfekujące. Jednak warto, jako nadawca lub odbiorca towarów, również przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Więcej o bezpiecznym odbieraniu przesyłek w czasie pandemii przeczytasz tutaj: Odbieranie paczek kurierskich a koronawirus. Jak bezpiecznie odebrać paczkę?

Przewoźnika Ambro Express

Firma Ambro Express działa na rynku transportowym od przeszło 25 lat. Przewoźnik specjalizuję się w nietypowych i niestandardowych przesyłkach. Oferta Ambro Express w GlobKurier.pl dostępna jest zarówno dla klientów biznesowych i indywidualnych, co pozwala na nadanie niecodzienny przesyłek w atrakcyjnych cenach. Obecnie oferta przesyłek niestandardowych Ambro Express obejmuje tylko usługi krajowe. Warto zaznaczyć, że na ten moment wszystkie oddziały funkcjonują bez zmian, zachowana jest ciągłość dostaw. Dlatego jeśli potrzebujesz kuriera do zadań specjalnych skorzystać z usług Ambro Express już teraz! zamów tsl


Damian Musiał

Product Specialist w Globkurier.pl. Zajmuje się wprowadzaniem nowych produktów do oferty oraz aktualizacją bieżących usług.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl