Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Szybki czy

Tani kurier

? Chcesz nadać paczkę lub wysłać paletę? Wpisz wymiary
i działaj.


1 PLATFORMA | 50 KURIERÓW | 192 KRAJE
Bezpiecznie
Wygodnie
Szybko

 

Zastanawiasz się, który kurier dostarczy Twoją przesyłkę kurierską?
Wybierz taniego kuriera!

Kurier DPD, Geis, UPS, a może Paczka w RUCHu?

Która firma kurierska powinna dostarczyć Twoją przesyłkę kurierską? Jeśli zależy Ci na tanim kurierze – na naszej platformie jednym kliknięciem sprawdzisz ceny 50 kurierów i wybierzesz swojego dostawcę. Szybko i wygodnie sprawdzisz możliwość dostarczenia przesyłki tego samego dnia – korzystaj z kuriera Same Day i oszczędzaj na czasie.

Jedna platforma, jeden opiekun klienta do wszystkich kurierów, jeden intuicyjny system do składania zamówień, jeden wzór reklamacji – zaoszczędź swój czas i wybierz pełne sprawdzone rozwiązanie dla swojego biznesu. Potrzebujesz wysłać list, tubę, paczkę, a może nadać paletę? Chcesz usprawnić proces wysyłki paczek kurierskich? To wszystko zostawiasz nam!

Darmowe integracje z platformami e-commerce, atrakcyjne stawki dla wszystkich kurierów jedna umową, szablony wysyłek i import zamówień z Excela. GlobKurier.pl zapewni najlepszą opiekę Twojej paczce, a dzięki intuicyjnemu panelowi, prostemu API, a także dzięki integracjom będziesz mógł na bieżąco sprawdzać stan przesyłek, a integracje pozwolą na informowanie Twoich klientów o statusie przesyłki przez co przyspieszysz obsługę klienta!

Zintegruj swój sklep internetowy z GlobKurier.pl

50 kurierów
Elastyczna oferta
Optymalizacja kosztów
Darmowe integracje i API
Dedykowane stawki
Indywidualny opiekun Klienta Biznesowego

Przesyłki kurierskie u sprawdzonych kurierów

Twoje paczki dostarczają sprawdzeni przewoźnicy. Szeroki wybór kurierów pozwala na dopasowanie oferty do Twoich oczekiwań

To proste!
TWOJA PRZESYŁKA KURIERSKA W MNIEJ NIŻ 1 MINUTĘ

Zamówienie najlepszego kuriera zajmie Ci chwilę. Korzystając z naszej porównywarki cen
szybko wybierzesz odpowiedniego kuriera do nadania przesyłki kurierskiej

1

Szybki czy tani kurier?

Określ parametry przesyłki: wagę, wymiary, miejsce nadania i dostawy. Wybierz najlepszą opcję transportu dla Twojej przesyłki kurierskiej

2

Odbiór paczki czy nadanie w punkcie

Podaj dane nadawcy, odbiorcy i zleć przesyłkę. Paczkę do wysyłki przekazujesz kurierowi w wybranej przez siebie lokalizacji

3

Klik i zamówione!

Jednym kliknięciem zamawiasz kuriera, list przewozowy trafia na Twojego maila. Proste, prawda? Korzystaj z wygodnej porównywarki cen

Integracja z kurierem? Wybierz sprawdzonego partnera
do dostarczania przesyłek kurierskich Twoim klientom

Otrzymujesz darmowe integracje i API, w jednym miejscu zarządzasz wszystkimi przewoźnikami, nadajesz przesyłki
krajowe i międzynarodowe, importujesz zamówienia z Excela i sprawnie obsługujesz swoich klientów

Sprawdź wszystkich

Usługi dla biznesu

Wysyłasz więcej? Zostań naszym partnerem biznesowym i korzystaj z atrakcyjnych stawek dla biznesu

Dedykowane rozwiązania

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata. Z nami nadasz przesyłki DOX, przesyłki dłużycowe, towary niestandardowe i wielkogabarytowe. Wykonamy za Ciebie, transport palet czy towarów niebezpiecznych ADR.

Nasze usługi są dostosowane do potrzeb e-commerce. Integrując się z naszą ofertą zyskujesz w jednym miejscu zarządzanie 50 firmami kurierskimi. Wygodnie nadajesz przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne. Oferujemy dedykowanego opiekuna klienta, z którym ustalisz raz sposób współpracy z wieloma kurierami. Postaw na sprawdzone rozwiązania i zaoszczędź swój czas.

GlobKurier.pl to darmowe integracje i API, 50 firm kurierskich w jednym miejscu, przesyłki krajowe i zagraniczne, atrakcyjne stawki dla partnerów biznesowych, jeden dedykowany opiekun klienta, jeden system do zamawiania, jeden wzór reklamacji. Postaw na wygodę!

Co zyskujesz?

Stawki niższe nawet o 70%
Obsługa 5 dni w tygodniu
Obsługa reklamacji i interwencji
Odroczone terminy płatności